NOVODOBÁ SANITKA SLOVENSKO

Úvod       O nás       Služby       Pobočky       Ponuka spolupráce       Kontakt

Novodobá sanitka Slovensko - preprava chorých k lekárovi / Úvod o nás sa môžete oprieť

Úvod

O nás

Služby

Pobočky

Ponuka spolupráce

Kontakt

Copyright © 2016 novodobasanitka.sk. Všetky práva vyhradené.

Napíšte nám, Váš názor nás zaujíma. Budeme vďační za akékoľvek pripomienky, alebo návrhy. Ak ste boli so službou spokojní, tu môžete poďakovať.

Služby

Novodobá Sanitka poskytuje prepravu chorých, handicapovaných, seniorov, mamičiek s deťmi a všetkých, ktorý sa potrebujú prepraviť do a zo zdravotníckych zariadení, a nemajú nárok na prepravu sanitným vozidlom. Projekt Novodobá sanitka sa špecializuje práve na uspokojenie potrieb týchto osôb.

Klienti si služby hradia z vlastných prostriedkov. Na rozdiel od klasickej taxislužby majú klienti v cene prepravy navyše sprevádzanie, asistenciu pred, počas aj po preprave v cene. Okrem iného napríklad zapožičiavame barle, invalidný vozík na prepravu z vozidla do čakárne a späť, či dáždnik pri nepriaznivom počasí, ako aj pri diaľkových prepravách deky, vodu a drobné občerstvenie.

Našim cieľom nie je konkurovať sanitným vozidlám či dokonca nahrádzať ich odborné zdravotné služby. Novodobá sanitka sa usiluje poskytnúť prepravu a asistenciu klientom, ktorých  zdravotný stav nevyžaduje takúto odbornú prepravu, a ktorí zároveň uvítajú spoľahlivú, kvalitnú a stálu možnosť komfortnej prepravy. Naše služby preto zabezpečujme  vhodnými vozidlami s preškoleným a ochotným vodičom. Vozidla musia vyhovovať všetkým bezpečnostným štandardom, vo výbave majú príslušné pomôcky (invalidný vozík, barle, detskú sedačku...). Na dodržanie vysokého hygienického štandardu je v našich vozidlách v pravidelnom intervale vykonávaný špeciálny hygienický postrek nano-technológiou ktorá ničí 99,8% baktérii.

Pre seniorov má Novodobá Sanitka špeciálnu ponuku Senior- servis. Ta obsahuje prepravu a asistenciu pri vybavovaní  na úradoch, pošte, banke... ďalej pomôžeme pri nákupoch, a rovnako radi a spoľahlivo prepravíme seniorov za ich rodinou či priateľmi. Súčasťou služby Senior servis je kompletná asistencia v cene prepravy.

Pre rodičov, ale aj pre rodinných príslušníkov seniorov ponúkame službu SMS notifikácia. Prepravíme vášho blízkeho (teenagera, či seniora) k lekárovi a prípadne aj späť domov. Po usadení do čakárne, alebo vyložení na určenej adrese zašleme SMS na zadané tel. číslo s oznámením o ukončení prepravy.

Všetky služby sa objednávajú telefonicky priamo na pobočke v mieste vášho bydliska, alebo v mieste bydliska prepravovanej osoby.

Ceny a rozsah služieb nájdete na podstránke konkrétnej pobočky.

NAŠE POBOČKY

Novodobá sanitka Slovensko - preprava chorých k lekárovi / Pobočky