NOVODOBÁ SANITKA SLOVENSKO

Úvod       O nás       Služby       Pobočky       Ponuka spolupráce       Kontakt

Novodobá sanitka Slovensko - preprava chorých k lekárovi / Úvod o nás sa môžete oprieť

Úvod

O nás

Služby

Pobočky

Ponuka spolupráce

Kontakt

Copyright © 2016 novodobasanitka.sk. Všetky práva vyhradené.

Napíšte nám, Váš názor nás zaujíma. Budeme vďační za akékoľvek pripomienky, alebo návrhy. Ak ste boli so službou spokojní, tu môžete poďakovať.

O nás

Všetci, ktorí sa staráte o chronicky chorých, alebo máte v starostlivosti imobilných či ťažko pohyblivých rodičov, pra- rodičov či iných blízkych sa stretávate s problémom dopravy takýchto ľudí kamkoľvek, zvlášť pokiaľ ste na starostlivosť úplne sami.  Vyhovujúca doprava do zdravotníckeho zariadenia na kontrolu alebo vyšetrenie, a potom späť domov, býva väčšinou problém. Problémy s vypisovaním sanitiek, na ktoré mnoho krát pacient nemá nárok, potom ich objednávanie, dlhé čakacie doby na pristavenie  spôsobujú, že pacient má väčší stres z transportu ako zo samotného vyšetrenia u lekára. Vlastná doprava či taxi tiež nie je vždy ideálne riešenie, zvlášť v prípade imobilného pacienta. Taxi vyloží zákazníka pred budovou, často dokonca na parkovisku mimo areál a sprevádzať do ambulancie ho nemá kto, resp. zase vy.  Pri preprave vlastným vozidlom tak isto potrebujete voľno zo zamestnania, často s čakaním aj celý deň, nehovoriac o tom že osobné vozidlá nie sú prispôsobené na prepravu imobilných.

Zavolajte Novodobú Sanitku a všetko potrebné vyriešime – dopravu tam, sprevádzanie do ambulancie, asistenciu aj prepravu späť.

Novodobá sanitka, s.r.o. bola založená v Českej republike 01. 11. 2011. V súčasnej dobe poskytuje svoje služby v 28 regiónoch a  úspešne spolupracuje s nemocnicami, poliklinikami a inými zdravotníckymi či sociálnymi zariadeniami po celej ČR.

Od októbra 2016 sme začali ponúkať naše služby aj pre občanom Slovenska. Našim cieľom je do roku 2020 poskytovať naše služby na celom území Slovenskej republiky.